Domowa Konfitura

Nasze Domowe Konfitury z Borówki Amerykańskiej przeszły pomyślnie wszystkie badania i spełniły wymagane normy dotyczące produktów spożywczych, dlatego od tej chwili możemy się z Wami podzielić tym doskonałym smakiem konfitury z borówki. Przepis pochodzi z naszej rodziny, dlatego nasze przetwory z borówki są tak smaczne i w dodatku zdrowe. Owoce borówki amerykańskiej są bombami witaminowymi zawierającymi wiele witamin, takich jak A, B, C i E. Dodatkowo są jednymi z najlepszych antyoksydantów zapobiegających różnym chorobom oraz zbyt wysokiej zawartości cholesterolu we krwi.

Nasza Domowa Konfitura z Borówki Amerykańskiej powstaje na podstawie domowej receptury – na każde 100g produktu przypada 83g owoców! Skład konfitury to: borówka amerykańska, cukier (15g) i pektyny (2g).

Od lat częstujemy znajomych naszymi produktami  i wszyscy zgodnie twierdzą, że przetwory z borówki amerykańskiej są idealne do potraw, na kanapkę czy też do ciast. Dzięki ich wsparciu przetwory z borówki stały się naszą pasją, którą teraz możemy się z Wami podzielić. Nasze konfitury z borówki to zupełna nowość na rynku, a w przyszłości chcemy wprowadzić na rynek również sok z borówki amerykańskiej jako nowy, oryginalny smak.

Jpeg

Z dumą prezentujemy wyniki badań wartości odżywczej:

tabWart3