Gdzie kupić?

Nasze przetwory, konfitury i w przyszłości sok z borówki amerykańskiej, można zakupić w sklepach zaznaczonych na mapce poniżej. Dodatkowo, dla osób niemieszkających w okolicy uruchomiliśmy możliwość kupna przetworów przez internet – zamówienia możecie kierować na adres: kontakt@przetworyzborowki.pl lub pod numerem 512 32 86 68

Zapraszamy na Allegro.pl!

logoPiP

Zapraszamy serdecznie do supermarketów Piotr i Paweł w Poznaniu i okolicach. Aktualnie Domowa Konfitura z Borówki Amerykańskiej jest dostępna w sklepach:

Poznań:
– Piotr i Paweł ul. Drużbickiego 2 (Plaza)
– Piotr i Paweł ul. Gronowa 18
– Piotr i Paweł ul. Promienista 160
– Piotr i Paweł ul. Tatrzańska 1/5

Luboń:
– Piotr i Paweł ul. Żabikowska 66

Sprawdź poniższą mapę z aktualnymi punktami sprzedaży! W przyszłości, wraz z poszerzeniem naszej gamy produktów i rozwojem firmy planujemy uruchomić więcej punktów z możliwością zakupu naszych przetworów.

Już teraz zachęcamy do kupna, gdyż każdy produkt jest limitowany oraz unikalny w zależności od zbioru, a korzyści płynące ze spożycia borówki sięgają dalej niż same walory smakowe. Nasze przetwory są również zdrowe i nisko przetworzone – dokładne informacje na temat witamin, minerałów i wartości odżywczych można znaleźć w zakładce domowa konfitura.